HODNOTENIA HOSTÍ

Len vďaka Vašej skúsenosti Vám môžeme poskytnúť pobyt, na ktorý nezabudnete. Buďte členom KLUBU MARA a získajte celoročnú 10% zľavu na pobyt v porovnaní s aktuálnou cenou na bookingu.

Zuzana Repaská

booking

Príjemný personál, bezproblémová komunikácia, výborná poloha blízko Liptovskej Mary. Čistá izba aj kúpeľňa.

Ewa (PL)

booking

cena adekwatna do jakości świadczonych usług , b dobra lokalizacja , czystość , miła obsługa

Gábor (Hu)

booking

Nice location because the hotel next to a lake and hills so the view is awesome. Very kind staff. We can put our motorbikes into a garage. Room is clean and comfy, well equipped. Breakfast is excellent. On the other side of the road is a pizzeria where you get a 10 % discount because you are a guest of the pension.

Martina (Sk)

booking

Penzión je v blízkosti priehrady a pláže, obidva aquaparky na dosah - výborná poloha na všetky strany. Izba bola dostatočne veľká, vybavená dreveným nábytkom s pohodlnou posteľou. Všade čisto a upratané. Parkovanie je pri penzióne a v cene. K raňajkám boli okrem štandardnej pestrej ponuky podávané domáce lievance a marmelády, ktoré stojí za to ochutnať, a aj dobrá káva. Páčilo sa mi aj stolovanie v jedálni. Ďakujem za veľmi ústretový a milý prístup majiteľov penziónu, nakoľko som na poslednú chvíľu menila deň príchodu. Tento penzión môžem len odporučiť.

KONTAKTUJTE NÁS

Vaše pocity

Podeľte sa s nami o Vašu skúsenosť. Sme Vám vďační za každú odozvu, ktorá nás môže posunúť ďalej v kvalite poskytovaných služieb,

Adresa :

Liptovský Trnovec

Mesto :

Liptovský Trnovec

Email :

info@penzionmara.sk

Príchod :

15:00

Odchod :

10:00

Meno :


Email :


Správa :